Kunswedstryd

Dinamika bestaan definitief nie net uit sport en akademie nie.  Ons kultuur het in 2017 hoogty gevier by die Alberton Kunswedstryd.  Daar was altesaam 25000 inskrywings by die Alberton Eisteddfod.  Die inskrywings het gestrek van Kempton Park tot by Heidelberg.

 

Hoërskool Dinamika spog met 122 itemwenners en 8 afdelingswenners.

DM1g45

 

 

Hier is ons leerders wat besonders goed presteer het

 

Graad 12 


Naam

Prestasie

Shaunee Booyjens

1 x Silwer

2 x Goud

7 x Diploma

4 x Itemwenner

Abygail van Zyl

2 x Goud

2 x Diploma

1 x Itemwenner

Tania Cromhout

1 x Goud

2 x Diploma

2 x Itemwenner

Liané Eloff

1 x Silwer

1 x Goud

Melissa van der Berg

1 x Silwer

6 x Diploma

Graad 11


Naam

Prestasie

Cameron Coetzer

4 x Goud

16 x Diploma

9 x Itemwenner

Algehele eerste plek in Kuns afdeling.

Derde plek in Engels hoërskole afdeling.

Jennie de Jager

1 x Silwer

2 x Goud

22 x Diploma

5 x Itemwenner

Algehele eerste plek in Engels hoërskole afdeling.

Algehele tweede plek in dans afdeling.

Jade Sanders

3 x Goud

15 x Diploma

3 x Itemwenner

Algehele tweede plek in Engels hoërskole afdeling.

Algehele derde plek in Afrikaans afdeling.

Zander Brink

1 x Goud

5 x Diploma

Genique Hammond

2 x Goud

3 x Diploma

Izelbie Bester

1 x Diploma

1 x Itemwenner

Richard Symonds

1 x Diploma

 

Graad 10

 

Naam

Prestasie

Shaylan Over

1 x Goud

3 x Diploma

1 x Itemwenner

Ansuné van Zyl

4 x Diploma

1 x Itemwenner

Antionette Bezuidenhout

3 x Goud

Gina-Lee Adendorff

3 x Goud

Mariëtte van Jaarsveld

1 x Goud

4 x Diploma

2 x Itemwenner

Tamryn Oeshger

1 x Goud

1 x Diploma

Robyn de Villiers

1 x Silwer

2 x Goud

Edwin de Beer

1 x Goud

Cherise Kruger

1 x Goud

1 x Diploma

BP Viviers

2 x Diploma

1 x Itemwenner

Leandi Scholtz

2 x Goud

1 x Diploma

Lareze Kroner

1 x Silwer

3 x Goud

2 x Diploma

2 x Itemwenner

Simeon van Staden

1 x Goud

4 x Diploma

1 x Silwer

Antionette Putter

2 x Goud

2 x Diploma

Monique Visser

2 x Goud

3 x Diploma

Joanique van Wyk

1 x Diploma

1 x Itemwenner

Kayla Lancellas

1 x Silwer

2 x Goud

Natasha Nepgen

3 x Goud

3 x Diploma

2 x Itemwenner

Algehele tweede plek in Vokaalafdeling

 

Graad 9

 

Naam

Prestasie

Kyle Coetzer

2 x Goud

12 x Diploma

Suline Engelbrecht

1 x Silwer

7 x Goud

19 x Diploma

15 x Itemwenner

Algehele derde plek in Dans-afdeling

Clarishca Viljoen

1 x Silwer

2 x Goud

1 x Diploma

Lezanda Els

1 x Goud

Bianca Harris

1 x Goud

Kathleen Engelbrecht

2 x Goud

Anzelle van der Walt

1 x Silwer

2 x Goud

Nicola Baramasco

1 x Goud

Bernice Jacobs

5 x Goud

Neeke Redman

1 x Goud

Tamlyn Benjamin

1 x Goud

Elna le Roux

10 x Goud

9 x Diploma

3 x Itemwenner

Moné Vogel

7 x Goud

4 x Diploma

2 x Itemwenner

Ané Rademeyer

1 x Silwer

3 x Goud

1 x Diploma

Katlyn Kritzinger

1 x Goud

1 x Diploma

Ronaldo van Rooyen

2 x Silwer

Elizma Stoltz

2 x Silwer

2 x Diploma

Andree Fourie

1 x Diploma

Chanté du Toit

1 x Goud

1 x Diploma

Morné Rademeyer

1 x Goud

Melindi Nortjé

2 x Goud

Justin Bezuidenhout

1 x Goud

Angelique Aucamp

1 x Silwer

1x Goud

Megan Vermeulen

1 x Silwer

1 x Diploma

Sonique Siebert

1 x Goud

Gabriella Louw

1 x Goud

1 x Diploma

1 x Itemwenner

Reuben Bennett

1 x Silwer

Chanel Buys

2 x Silwer

 

 

 

Graad 8

Naam

Prestasie

Liam Cilliers

2 x Goud

9 x Diploma

4 x Itemwenner

Algehele tweede plek in Afrikaanse afdeling.

Rozelle Stegmann

1 x Silwer

1 x Goud

6 x Diploma

3 x Itemwenner

Algehele derde plek in Afrikaanse afdeling.

Chany Vorster

5 x Goud

4 x Diploma

Debbie Pieterse

5 x Goud

5 x Diploma

5 x Itemwenner

Algehele tweede plek in Vokaal afdeling.

Chandré Schwultz

2 x Goud

Leandri van Vuuren

1 x Silwer

2 x Goud

1 x Diploma

Deandré-Lee van Vuurren

7 x Goud

1 x Diploma

Michaela Vermeulen

3 x Goud

Marli van Wyk

1 x Goud

Lara Feenstra

1 x Silwer

1 x Goud

1 x Itemwenner

Monique Germishuys

1 x Silwer

1 x Goud

Christine Ten Cate

1 x Silwer

3 x Goud

Elaine Fourie

1 x Goud

Abby Young

1 x Silwer

Chanté van Lill

2 x Goud

Rogan Olivier

2 x Goud

Marisha du Preez

2 x Silwer

1 x Goud

Amoné Swart

2 x Goud

Riaan van Wyk

1 x Diploma